IMG_1478Kiekvienas iš mūsų turime svajonių nuo kurių į ateitį kylą mūsų idėjos ir begalinis noras jas įgyvendint. Pati pradžia prasidėjo nuo begalinės meilės gyvūnams ir amžino noro daryti stebuklus…noras, kad jie visada būtų sveiki . ..noras, kad jie gyventų amžinai…

Mūsų tikslas – kurti mažus stebuklus, kurie atsispindės kiekvieno Jūsų ir Jūsų augintinio šypsenoje. Kiekvienam iš mūsų yra duota galimybė padaryti ką nors nuostabaus, todėl svarbiausia vertybė ir yra Jūsų augintinio puiki sveikata ir savijauta, visada stengsimės ir rūpinsimės jais suteikdami profesionalią pagalbą.

Prioritetiniai tikslai kurių nuosekliai siekiame – profesionalumas, patikimumas ir atsakingumas. Užtikriname malonų, bei nuoširdų bendravimą, pagalbą ir patarimus Jums rūpimais klausimais.

Kuriant kliniką ir jos aplinką pagrindinis siekis, kurio norėjome išvengti, tai stresas su kuriuo tiek gyvūnas, tiek jo šeimininkas susiduria atvykdamas į veterinarijos kliniką, todėl mes stengiamės sukurti jaukią ir patogią aplinką, kurioje gyvūnai patirtų kuo mažesnį stresą, bei įtampą.

Atsižvelgdami  į gyvūno ir šeimininko poreikius išskirtinį dėmesį skiriame – laikui, kuris kiekvienam iš mūsų labai brangus. Ilgas klinikos darbo laikas leis Jums suderinti dienos darbus, todėl  suteikiame puikias galimybės palikti gyvūną klinikoje, kol būsite išvykę ar užimti, tuo tarpu mes pasirūpinsime Jūsų augintiniu atlikdami visas reikiamas procedūras, jei neturite galimybių atvykti,  veterinarijos  gydytoją, bet kuriuo paros metu galite išsikviesti ir į namus.

Nėra neįmanomų svajonių, tėra tik mūsų ribotas suvokimas apie tai, kas yra įmanoma. (Bete Mendi Koni)

 

Ačiū, jog tikit ir renkatės mus!