Teikiamos paslaugos

Šiuo metu Jūsų patogumui „Minivet“ veterinarijos klinikų tinklą apima dvi veterinarijos klinikos Vilniuje, kurių viena yra įsikūrusi Lazdynėliuose (Lazdynai), o antroji – Pilaitėje. Abi veterinarijos klinikas jungia bendra duomenų bazė, todėl lauksime Jūsų atvykstant į bet kurį padalinį, kur Jūsų informacija bus saugiai pasiekiama veterinarijos gydytojams nepriklausomai nuo pirmojo vizito vietos. 

Chirurgija

Minkštųjų audinių ir pilvo chirurgija, profilaktinės kastracijos ir sterilizacijos, biopsijos, dantų higienos procedūros, profesionali anesteziologo priežiūra 

Diagnostika ir gydymas

  • Diagnostikos ir gydymo plano sudarymas
  • Ultragarsinė diagnostika (echoskopija naujausiu, veterinarijai specializuotu Mindray Vetus aparatu)
  • Laboratorinė diagnostika (greitieji infekcinių ligų testai, kraujo biocheminiai ir morfologiniai tyrimai, šlapimo ir išmatų mėginių ištyrimas, mikroskopija)

Profilaktika

Vakcinacijos (skiepai), konsultacijos mitybos ir priežiūros klausimais, nukirminimas (dehelmintizacija), profilaktiniai laboratoriniai tyrimai, ženklinimas (čipavimas), augintinių ruošimas kelionėms į užsienio šalis. 

Skubi pagalba ir dienos stacionaras

Skubios pagalbos suteikimas, intensyvi terapija, dienos stacionarizavimas 

Gyvūnų prekės ir internetinė parduotuvė

„Minivet“ veterinarijos klinikos tikslas

Kurti mažus stebuklus, kurie atsispindės kiekvieno Jūsų ir Jūsų augintinio šypsenoje. Kiekvienam iš mūsų yra duota galimybė padaryti ką nors nuostabaus, todėl svarbiausia vertybė ir yra Jūsų augintinio puiki sveikata ir savijauta, visada stengsimės ir rūpinsimės jais suteikdami profesionalią pagalbą. Prioritetiniai tikslai kurių nuosekliai siekiame – profesionalumas, patikimumas ir atsakingumas.

Chirurgas prižiūri šunį
Veterinarijos klinikos administratorė

Užtikriname malonų, bei nuoširdų bendravimą, pagalbą ir patarimus Jums rūpimais klausimais. Kuriant kliniką ir jos aplinką pagrindinis tikslas – išvengti streso su kuriuo tiek gyvūnas, tiek jo šeimininkas susiduria atvykdamas į veterinarijos kliniką, todėl mes stengiamės sukurti jaukią ir patogią aplinką, kurioje gyvūnai patirtų kuo mažesnį stresą bei įtampą. Atsižvelgdami į gyvūno ir šeimininko poreikius išskirtinį dėmesį skiriame laikui, kuris kiekvienam iš mūsų labai brangus. Ilgas klinikos darbo laikas leis Jums suderinti dienos darbus, todėl suteikiame puikias galimybės palikti gyvūną klinikoje, kol būsite išvykę ar užimti, tuo tarpu mes pasirūpinsime Jūsų augintiniu atlikdami visas reikiamas procedūras. Jei neturite galimybių atvykti – veterinarijos gydytoją, galite išsikviesti ir į namus.

Mūsų komanda

Lina Šveikauskaitė Vet. Gydytoja

Lina Šveikauskaitė

Veterinarijos gydytoja


„Nėra neįmanomų svajonių. Tėra tik mūsų ribotas suvokimas apie tai, kas yra įmanoma.“

•  MiniVet klinikos įkūrėja
• 2009 metais baigė LSMU Veterinarijos Akademiją.
• Lietuvos veterinarijos gydytojų asociacijos narė, LSGVGA narė.
• Tarptautinių parodų organizatorė, Lietuvo kinologų draugijos narė.
• Specializacija: minkštųjų audinių chirurgija, vidaus ligos.
• Aptarnavimo kalbos: Lietuvių, Anglų, Rusų.

Vaidas Gaižutis Klinikos Vadovas

Valdas Gaižutis

Klinikos vadovas


„Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį.“

Aktyviai dalyvaudamas visuomeniniuose renginiuose ir skatindamas atsakingą požiūrį į gyvūnus, intensyviai pasinėrė į šią veiklą ir pilnai jai atsidavė. Domisi ir gilina žinias studijuodamas apie gyvūnų mitybą ir metabolinius sutrikimus.

Aptarnavimo kalbos: Lietuvių, Anglų, Rusų.

Aušra Jokimčienė Administratorė Vadybininkė

Aušra Jokimčienė

Koordinatorė - vadybininkė


„Liepsnojantis entuziazmas, palaikomas sveiko proto ir atkaklumo, yra kokybė, kuri dažniausiai tampa sėkme“

Klinikos širdis ir koordinatorė, atsakinga už klientų šypsenas ir jų augintinių sveikatą. Apie pašaukimą ir meilę gyvūnams senai žinojusi, pagaliau įgyvendino savo tikslą.

Aptarnavimo kalbos: Lietuvių, Anglų, Rusų, Turkų.

Beata Bakaitienė Gyvūnų kirpėja

Monika Stogevičiūtė

Veterinarijos gydytoja


„Galimybė įgyvendinti svajonę - štai kas gyvenimą daro įdomiu“

Karjerą pradėjo nuo meilės savo augintiniams, kurie reikalavo ypatingos priežiūros, stažavosi ir gilino žinias įvairiuose seminaruose ir užsienio šalyse. Didelio užsispyrimo dėka ir ilgų metų praktikos, šiai dienai yra profesionali anesteziologė/reanimatologė, kurios dėka net ir kritinėse, bei stresinėse situacijose gyvūnų gerovė yra svarbiausia.

Aptarnavimo kalbos: Lietuvių, Anglų.

Beata Bakaitienė Gyvūnų kirpėja

Gabrielė Valytė

Veterinarijos gydytoja


„Gyvūnai neturi jokių advokatų, tik mus.“

Gydytoja Gabrielė sako: „MiniVet klinika suteikia galimybę įgyvendinti mano svajonę būti tarsi „šeimos“ gydytoja ir stebėti gyvūno kelią nuo mažų dienų iki orios senatvės. Gyvūnai neturi advokatų, todėl būnant veterinare galiu būti tarpininke tarp augintinio, mokslo ir šeimininko, padedant priimti informuotus sprendimus ir užtikrinant visų gerovę.“ Bendrosios praktikos gydytoja, laisvalaikiu gilinanti žinias lietuvių ir užsienio lektorių seminaruose, stengdamasi Jums perteikti kuo naujausią informaciją. Specializacija: kačių ligos, elgsena ir vaizdinė diagnostika.

Aptarnavimo kalbos: Lietuvių, Anglų.

Store service

Galimas iškvietimas 

Tel. nr. +370 655 50720

Store Service

M.Mažvydo g. 14
Pilaitė (Vilnius)

pilaite@minivet.lt

Store Service

Jonažolių g. 3
Lazdynėliai (Vilnius)

lazdyneliai@minivet.lt