"Minivet" veterinarijos klinikos tikslas

Kurti mažus stebuklus, kurie atsispindės kiekvieno Jūsų ir Jūsų augintinio šypsenoje. Kiekvienam iš mūsų yra duota galimybė padaryti ką nors nuostabaus, todėl svarbiausia vertybė ir yra Jūsų augintinio puiki sveikata ir savijauta, visada stengsimės ir rūpinsimės jais suteikdami profesionalią pagalbą. Prioritetiniai tikslai kurių nuosekliai siekiame – profesionalumas, patikimumas ir atsakingumas.

Chirurgas prižiūri šunį
Veterinarijos klinikos administratorė
Šunų kirpėja

Užtikriname malonų, bei nuoširdų bendravimą, pagalbą ir patarimus Jums rūpimais klausimais. Kuriant kliniką ir jos aplinką pagrindinis siekis, kurio norėjome išvengti, tai stresas su kuriuo tiek gyvūnas, tiek jo šeimininkas susiduria atvykdamas į veterinarijos kliniką, todėl mes stengiamės sukurti jaukią ir patogią aplinką, kurioje gyvūnai patirtų kuo mažesnį stresą, bei įtampą. Atsižvelgdami į gyvūno ir šeimininko poreikius išskirtinį dėmesį skiriame – laikui, kuris kiekvienam iš mūsų labai brangus. Ilgas klinikos darbo laikas leis Jums suderinti dienos darbus, todėl suteikiame puikias galimybės palikti gyvūną klinikoje, kol būsite išvykę ar užimti, tuo tarpu mes pasirūpinsime Jūsų augintiniu atlikdami visas reikiamas procedūras, jei neturite galimybių atvykti, veterinarijos gydytoją, bet kuriuo paros metu galite išsikviesti ir į namus.

Mūsų komanda

Lina Šveikauskaitė Vet. Gydytoja

Lina Šveikauskaitė

Vet. Gydytoja


„Nėra neįmanomų svajonių. Tėra tik mūsų ribotas suvokimas apie tai, kas yra įmanoma.“

•  MiniVet klinikos įkūrėja
• 2009 metais baigė LSMU Veterinarijos Akademiją.
• Lietuvos veterinarijos gydytojų asociacijos narė, LSGVGA narė.
• Tarptautinių parodų organizatorė, Lietuvo kinologų draugijos narė.
• Specializacija: minkštųjų audinių chirurgija, vidaus ligos.
• Aptarnavimo kalbos: Lietuvių, Anglų, Rusų.

Vaidas Gaižutis Klinikos Vadovas

Valdas Gaižutis

Klinikos Vadovas


“Negalime pakeisti praeities. Bet galime pasirinkti ateitį. “

Aktyviai dalyvaudamas visuomeniniuose renginiuose ir skatindamas atsakingą požiūrį į gyvūnus, intensyviai pasinėrė į šią veiklą ir pilnai jai atsidavė. Domisi ir gilina žinias studijuodamas apie gyvūnų mitybą ir metabolinius sutrikimus.

Aptarnavimo kalbos: Lietuvių, Anglų, Rusų.

Aušra Jokimčienė Administratorė Vadybininkė

Aušra Jokimčienė

Koordinatorė - vadybininkė


„Liepsnojantis entuziazmas, palaikomas sveiko proto ir atkaklumo, yra kokybė, kuri dažniausiai tampa sėkme“

Klinikos širdis ir koordinatorė, atsakinga už klientų šypsenas ir jų augintinių sveikatą. Apie pašaukimą ir meilę gyvūnams senai žinojusi, pagaliau įgyvendino savo tikslą.

Aptarnavimo kalbos: Lietuvių, Anglų, Rusų, Turkų.

Beata Bakaitienė Gyvūnų kirpėja

Monika Stogevičiūtė

Vet. Gydytoja


„Galimybė įgyvendinti svajonę - štai kas gyvenimą daro įdomiu“

Karjerą pradėjo nuo meilės savo augintiniams, kurie reikalavo ypatingos priežiūros, stažavosi ir gilino žinias įvairiuose seminaruose ir užsienio šalyse. Didelio užsispirimo dėka ir ilgų metų praktikos, šiai dienai yra profesionali anesteziologė/reanimatologė kurios dėka net ir kritinėse, bei stresinėse situacijose gyvūnų gerovė yra svarbiausia.

Aptarnavimo kalbos: Lietuvių, Anglų.

Beata Bakaitienė Gyvūnų kirpėja

Gabrielė Valytė

Vet. Gydytoja


„Gyvūnai neturi jokių advokatų“

MiniVet klinika suteikia galimybę įgyvendinti mano svajonę būti tarsi „šeimos“ gydytoja ir stebėti gyvūno kelią nuo mažų dienų iki orios senatvės. Gyvūnai neturi advokatų, todėl būnant veterinare galiu būti tarpininke tarp augintinio, mokslo ir šeimininko, padedant priimti informuotus sprendimus ir užtikrinant visų gerovę.“ Bendrosios praktikos gydytoja, laisvalaikiu gilinanti žinias lietuvių ir užsienio lektorių seminaruose, stengdamasi Jums perteikti kuo naujausią informaciją.

Aptarnavimo kalbos: Lietuvių, Anglų.

Beata Bakaitienė Gyvūnų kirpėja

Beata Bakaitienė 

Kirpėja


„Gyvenimas – menas visur surasti grožį ir džiaugsmą“

Karjerą pradėjo nuo meilės savo augintiniams, kurie reikalavo ypatingos kailio priežiūros ir kirpimo, stažavosi ir gilino žinias įvairiuose seminaruose. Didelio užsispirimo dėka ir ilgų metų praktikos, šiai dienai yra profisionali šunų bei kačių kirpėja. Veislyno „Sekmės karta“ įkūrėja.

Aptarnavimo kalbos: Lietuvių, Anglų.

Ana Nasėvič Šunų kirpėja

Ana Nasėvič

Kirpėja


„Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą“

Profisionali šunų kirpėja,pirmą kartą kirpimo mašinėlę paėmusi į savo rankas 13m, taigi savo karjerą pradėjusi nuo mažų dienų, tobulino ir gilino žinias užsienio, bei Lietuvos seminaruose. Paruošti šunys laimėdavo ne tik Europos, bet ir Pasaulio čempionatuose. Lietuvos kinologų draugijos narė,“Cikuta“ veislyno įkūrėja, profisionali hendlerė, taipogi tobulina ir gilna žinias šunų psichologijoj ir elgsenoj.

Aptarnavimo kalbos: Lietuvių, Anglų.